Paadisõit


PAADISÕITUDEKS
on 6,1 meetrine rib tüüpi paat, mis mahutab korraga kuni 10 inimest. Naudi merel päikest, tunne rõõmu paadisõidul paitavatest meretuultest või luba endale kasvõi piknik merel.

PAADISÕIDU PAKETID:  

PÄEV MEREL –  Väljumine orienteeruvalt kl 10.00 Soela sadamast. Et janu ei kimbutaks ja süda vesiseks ei läheks, on paadis kaasas karastusjoogid ja suitsukala. Marsruut kulgeb valdavalt mööda Saaremaa põhjaranniku kaunemaid paiku, sealhulgas on võimalus imetleda kaunist Panga panka mere poolt! Peatume Saaremaa süvasadamas, soovijatel võimalus külastada kohvikut ja samal ajal nautida vaadet merele. Edasi liigume Ninase poolsaare poole, kus peatume väikeses Rannaaugu sadamas. See on koht kokkupuuteks ajalooga – jalutuskäik vanas kalurikülas viib hetkeks meid argipäevast eemale. Samas saab nautida ka Ninase panga ilu. Seejärel suundume Hiiumaale Sõru sadamasse, mis tervitab meid vanade suursuguste puupaatide ja -alustega ning kus on soovijatel võimalus sadama kõrtsis keha kinnitada ja lihtsalt hetke nautida. Sõrust suundume tagasi Soela sadamasse, reisi lõpp-punkti. Merepäev lõpeb orienteeruvalt kl 16.00-17.00.

HIIUMAA SADAMATE KÜLASTUS –  Hiiumaal on palju ilusaid sadamaid, kus on väga tore lihtsalt aega veeta, loodust ja mere ilu nautida või miks mitte ka näiteks lõunat süüa! Meie pakume võimalust külastada Sõru, Orjaku ja Kalana sadamat. Valik on Teie – kas külastada ühte neist või mitut korraga!                                                             Vaata lisaks:                       https://www.facebook.com/kalanakohvik                                        http://www.orjakusadam.eu/                                                  http://et.wikipedia.org/wiki/S%C3%B5ru_sadam

PIKNIK MEREL – miks mitte?! Maa peal pikniku pidamisega oleme ju kõik harjunud. Palju põnevam ja eksootilisem on hiivata ankur keset päikselist merd, lasta merelainetel end vaikselt loksutada ning nautida suitsu- või soolakala ja muud head paremat! Vahepeal saab kerge vaevaga asukohta vahetada ja merd “mõõta” ning magus suutäis juba hoopis teises kohas ampsata! Tule ja naudi!